Aktualności

korekcja krótkowzroczności

Korekcja krótkowzroczności

Krótkowzroczność, znana pod terminem myopia, jest częstą wadą wzroku, którą zazwyczaj diagnozujemy w dzieciństwie. Krótkowzroczność to wada refrakcji wywołana nadmierną mocą optyczną oka w stosunku do długości osiowej gałki ocznej. Osoba krótkowzroczna nie widzi przedmiotów w dali.

WIĘCEJ
operacja powiek

Operacja powiek

Nadmiar i zwiotczenie skóry powiek górnych (pseudopadanie powiek górnych) i prawdziwe opadanie powiek górnych (ptoza) są pojęciami dotyczącymi zmian w obrębie powiek górnych. Przy obu stanach wymagana jest operacja powiek, ale oznaczają one dwa różne problemy.

WIĘCEJ
nużeniec na powiekach

Nużeniec na powiekach

Nużeniec w powiekach to nic innego jak roztocze. W naszej populacji, nużeńce występują głównie w okolicach gruczołów łojowych. Głównie na twarzy w okolicy oczodołów, bruździe nosowo-wargowej, także w okolicy czoła, brwi i okolicy między oczami.

WIĘCEJ
oprawki okularowe epique

Oprawy okularowe Epique

Okulary Epique znane są doskonale we Włoszech, gdzie dostępne są w setkach salonów optycznych. W Polsce znajdziesz jedynie u nas – w sopockim salonie optycznym Clinica Dr Szulc. Już drugi rok z rzędu sprowadzamy je dla Państwa z Turynu.

WIĘCEJ
damskie oprawki okularowe caroline abram

Damskie oprawki okularowe Caroline Abram

Caroline Abram to jedna z najciekawszych osobowości w świecie mody i optyki. Jej niepowtarzalna wizja i wyrafinowany styl przyciągają uwagę osób poszukujących niebanalnych i eleganckich oprawek okularowych. Są doskonałym połączeniem stylu, jakości i oryginalności.

WIĘCEJ
alergiczne choroby oczu

Alergiczne choroby oczu

Alergia jest problemem dotykającym coraz więcej osób w różnych grupach wiekowych. W Polsce z objawami alergii boryka się ponad 12 milionów osób. Potocznie nazywana uczuleniem, jest reakcją nadwrażliwości na antygen.

WIĘCEJ
męskie oprawki okularowe talla eyewear

Męskie oprawki okularowe Talla Eyewear

Ochrona wzroku i styl w jednym, czyli męskie oprawki Talla Eyewear to kombinacja minimalizmu i jakości dla nowoczesnych trendsetterów.
Wyraź swoją osobowość dzięki męskim okularom Talla Eyewear.

WIĘCEJ
jak chronić oczy przy komputerze

Jak chronić oczy przy komputerze?

Jeśli w ciągu dnia spędzasz wiele godzin przed ekranem komputera, prawdopodobnie w pewnym momencie doświadczysz zespołu widzenia komputerowego (CVS), czyli cyfrowego zmęczenia oczu.

WIĘCEJ
fakty i mity na temat soczewek kontaktowych

Fakty i mity na temat soczewek kontaktowych

Nic nie zastąpi dobrego widzenia w codziennym życiu. Soczewki kontaktowe korygują wady wzroku, takie jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię.

WIĘCEJ
optometrysta a okulista

Optometrysta a okulista

Wszyscy doskonale znamy zawody okulisty i optyka oraz wiemy na czym polega ich praca. Natomiast kilkanaście lat temu do grupy zawodów zajmujących się szeroko pojętymi sprawami wzroku dołączył optometrysta.

WIĘCEJ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje korekta powiek
lub gdzie zrobić zabieg, operacje powiek, zapraszamy do kontaktu.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ