Damskie oprawy okularowe Epique

Marka okularów dla kobiet

Oprawki okularowe stanowią nie tylko nieodłączny element naszego codziennego życia, ale także wyrazisty akcent stylowy. Wybór odpowiedniej oprawki okularów ma ogromne znaczenie dla naszego komfortu i pewności siebie. Dlatego warto zwrócić uwagę na nową markę, która zrewolucjonizuje Twoje postrzeganie okularów. Okulary Epique znane są doskonale we Włoszech, gdzie dostępne są w setkach renomowanych salonów optycznych. W Polsce znajdziesz jedynie u nas – w sopockim salonie optycznym Clinica Dr Szulc. Już drugi rok z rzędu sprowadzamy je dla Państwa z Turynu.

Włoskie oprawki okularowe Epique

Oprawki okularowe Epique to marka, która pragnie zmienić spojrzenie na okulary. Tworzy wyjątkowe oprawki okularowe, które nie tylko poprawiają wzrok, ale także stanowią modny dodatek, jakże ważny dla każdej kobiety. Kolekcje oprawek Epique są znane z precyzyjnego wykonania i dbałości o najmniejsze szczegóły. To, co wyróżnia oprawki Epique spośród innych, to ich wyraziste wzornictwo. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne i eleganckie modele opraw, czy odważne i nowoczesne okulary ta włoska marka może być dla Ciebie. Oprawki do szkieł korekcyjnych Epique oddadzą Twój styl i osobowość.

oprawki okularowe epique polska

Niekonwencjonalne dodatki do okularów Epique

Niezwykła jakość oprawek Epique polega nie tylko na ich estetyce, ale także na zastosowanych materiałach. Marka ta korzysta z najwyższej jakości stali nierdzewnej, tytanu i acetatu. Gwarantuje to trwałość, wytrzymałość i lekkość oprawek. Dzięki temu nie tylko będziesz cieszyć się doskonałym komfortem noszenia, ale także odczujesz ich solidność i długotrwałą jakość. Co więcej, w produkcji okularów Epique używa się naturalnego jedwabiu. Do wielu modeli opraw okularowych producent, oprócz standardowego etui, dołączą jedwabne apaszki w kolorystyce okularów.

Salon optyczny i badanie okulistyczne

damskie oprawki okularoweW salonach optycznych  Clinica Dr Szulc w Sopocie i Gdyni możesz liczyć na to, że zadbamy o Ciebie, oferując nie tylko wysokiej jakości produkty – okulary, ale także profesjonalną obsługę. Przeprowadzimy badanie optometryczne, aby perfekcyjne dobrać moce szkieł do okularów korekcyjnych. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz kompleksową obsługę okulistyczną w jednym miejscu oraz wszelkie gwarancje i opiekę na przyszłość.

Ekskluzywne okulary damskie

Decydując się na ekskluzywne oprawki Epique dostępne w salonach optycznych Clinica Dr Szulc w Sopocie i Gdyni, inwestujesz w doskonałą jakość, funkcjonalność i styl. Będziesz cieszyć się nie tylko doskonałym widzeniem, ale także wyróżniającym się wyglądem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz okularów do codziennego noszenia i pracy, czy też szukasz eleganckiego dodatku na specjalne okazje. Damskie oprawki okularowe Epique spełnią Twoje oczekiwania.

Oprawki okularowe Epique, to nowa jakość w wyrazistości wzrokowej i stylu. Dzięki doskonałemu wzornictwu, najwyższej jakości materiałom i zaawansowanym technologiom optycznym, oprawki Epique zapewniają nie tylko doskonałe widzenie, ale także wyjątkowy wygląd. Zdecyduj się na oprawy okularów Epique i odkryj nową jakość w noszeniu okularów.

Wypełnij formularz, wybierz dogodny dla Ciebie termin wizyty
i umów się na wizytę okulistyczną w Clinica Dr Szulc

Skontaktuj się z nami pod numerem 501 643 040