Gabinety Okulistyczne

Clinica Dr Szulc to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twój wzrok.

Lekarze okuliści Sopot, Gdynia

Clinica Dr Szulc to zespół doświadczonych lekarzy specjalizujących się w okulistyce. Nasz zespół tworzą nie tylko lekarze okuliści, ale również optometryści, ortoptyści czy optycy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższej klasy aparaturze diagnostycznej i leczniczej jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom okulistycznym, mierząc się także z trudnymi przypadkami.

Nasze gabinety okulistyczne jak i klinika w Gdyni, Sopocie zapewniają Państwu możliwość zarówno diagnostyki, jak i leczenia okulistycznego na najwyższym poziomie, poprzez wykonanie wszystkich badań jednego dnia. Stawiając na wysoką jakość usług okulistycznych, każdy przypadek traktujemy indywidualnie, mając na uwadze dobro pacjenta.

Naszą domeną jest wczesna diagnostyka jaskry, dzięki której możliwe jest wdrażanie szybkiego jej leczenia. Jaskra jest najczęstszą przyczyną utraty wzroku na świecie. Od 20 lat jesteśmy kojarzeni z profesjonalizmem i najwyższym standardem usług w zakresie okulistyki i optyki. Z usług naszych lekarzy okulistów w Gdyni korzystają nie tylko pacjenci z Gdańska, Gdyni i Sopotu ale również całej Polski.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się we wczesnej diagnostyce i leczeniu jaskry. Dzięki odpowiedniej aparaturze diagnozujemy i leczymy choroby siatkówki oka oraz przeprowadzamy kwalifikacje do zabiegów usunięcia zaćmy. Wykonujemy różnego rodzaju zabiegi okulistyczne, chirurgiczne, plastyczne i laserowe.

Aparatura i sprzęt

Nasza aparatura i wyposażenie medyczne spełnia najwyższe światowe standardy. Niektóre z badań okulistycznych wykonujemy jako jedyni na Wybrzeżu. Doskonałej jakości sprzęt jest niezbędny lekarzowi okuliście w podejmowaniu wiążących decyzji diagnostycznych i leczniczych.

Salony optyczne

W naszych salonach optycznych znajdują się oprawki okularów światowych marek. Pomagamy w doborze soczewek okularowych i kontaktowych najlepszych producentów, tj: Hoya, Zeiss, Essilor, Jaj Kudo, JZO. Salony optyczne mieszczą się przy klinikach w Sopocie i Gdyni.

Klinika okulistyczna

Clinica Dr Szulc powstała w 2001 roku z inicjatywy dr Roberta Szulca. Początkowo Poradnia Okulistyczna mieściła się przy ul. Kolberga 7 w Sopocie, a następnie przy ul. Obodrzyców 52. W obecnej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej 47 w Sopocie znajduje się od 2018 r. Gdyńska filia przy ul. Wawrzyniaka 4 istnieje od 2013 r.

Naszym priorytetem jest stały rozwój, który pozwala nam zastosować najnowsze technologie w okulistyce w naszej klinice i gabinetach okulistycznych zarówno w Gdyni i Sopocie. Potwierdzeniem naszej jakości usług są tysiące zadowolonych pacjentów.

Nasza firma posiada Certyfikat ISO 9001:2015 Systemu Zarządzania Jakością.

Lekarze okuliści Gdynia, Sopot

Ortoptystki Gdynia, Sopot

lekarz okulista hanna zygmunt

Joanna Orzech

lekarz okulista hanna zygmunt

Elżbieta Szmigielska

Optometryści Gdynia, Sopot

lekarz okulista hanna zygmunt

mgr Jacek Piechowicz

REFERENCJE

Nasze słowa o doświadczeniu w leczeniu mogą być niewystarczające.
Dlatego oddajemy głos naszym Pacjentom. Ich zaufanie i opinie są dla nas najważniejsze.
Cieszymy się, że jesteście, wracacie i polecacie nasze gabinety okulistyczne w Gdyni, Sopocie, Gdańsku najbliższym. Dziękujemy.

„Jestem pod wrażeniem wnikliwego badania. Do tego piękne oprawki i idealnie dobrane szkła w dobrej cenie. Dziękuję bardzo mocno i będę polecać!”

-Marta Nosowicz-

„Leczenie jaskry u doktora Szulca na najwyższym poziomie – wiem bo doświadczyłem kosztownych wyjazdów do Warszawy i Poznania, na szczęście już nie muszę nigdzie jeździć:).”

-Adam Krajewski-

„Polecam z całego serca. Miałam styczność z tą Panią okulistką jako małe dziecko, a teraz ta Pani leczy mojego syna. Wszystko fachowo sprawdzane i pod każdym względem.”

-Kam 1990-

0
lat doświadczenia
0
przyjętych pacjentów
0
placówki okulistyczne
0
specjalistów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do umawiania się na wizyty, badania diagnostyczne i zabiegi. Zachcęcamy do zadawania pytań.