Clinica Dr Szulc

To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twój wzrok.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Clinica Dr Szulc

Nowoczesna poradnia okulistyczna i salon optyczny dla dorosłych i dzieci.
Pełna diagnostyka jaskry i chorób oczu w jednym miejscu.
Tomografie: HRT III, GDx, OCT, elektrofizjologia oka, elektroretinografie ERG, USG oka, komputerowe pole widzenia, angiografia, laseroterapie jaskry, zaćmy, chorób siatkówki oraz zabiegi estetyczne i chirurgia powiek.

Clinica Dr Szulc istnieje na rynku medycznym od 2001 roku. Od początku istnienia naszej działalności poszerzamy zakres świadczonych usług, a także stawiamy na ich wysoką jakość poprzez indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki doświadczonej kadrze medycznej i nowoczesnej aparaturze jesteśmy w stanie zapewnić leczenie i diagnostykę na najwyższym poziomie w jednym miejscu.

Wartości Clinica Dr Szulc

NASZA IDEA

Od początku działalności firmie przyświecała idea rozwoju w kierunku metod wczesnej diagnostyki i leczenia jaskry. Dzięki specjalistycznej aparaturze jaskrowej na przestrzeni kilkunastu lat z leczenia w naszych poradniach korzysta kilkadziesiąt tysięcy pacjentów, a lekarze zdobywali i zdobywają bezcenną praktykę i doświadczenie.

NASZA DOMENA

Naszą domeną jest wczesne wykrywanie i leczenie najgroźniejszej choroby układu wzroku – jaskry. Prowadzimy pacjentów ze wszelakimi schorzeniami okulistycznymi. Wykonujemy zabiegi metodami laserowymi, chirurgicznymi oraz plazmą. Przeprowadzamy również zabiegi iniekcji doszklistkowych preparatów anty-VEGF.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Clinica Dr Szulc funkcjonuje od 2001 roku z inicjatywy lekarza okulisty dr Roberta Szulca. To 19 lat doświadczenia, to kadra wykwalifikowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, to miejsce, w którym dbamy o pacjentów profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Nasi lekarze

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Profesjonalny zespół to grupa ludzi, którzy wspólnie pracują nad wspólnym celem. Jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach, a to pozwala nam służyć pomocą i radą w taki sposób, aby nasze działania przynosiły wymierne efekty w kontekście zdrowia Państwa oczu.

Rolą profesjonalnego zespołu, który tworzymy, jest dostarczanie wiedzy i umiejętności oraz stały rozwój i dokształcanie. Dzięki temu pomagamy w podejmowaniu decyzji w związku z medycznymi zagadnieniami wymagającymi najbardziej aktualnego stanu wiedzy i umiejętności.

KIM JESTEŚMY

dr Beata Kamińska
dr Katarzyna Kamińska
dr Katarzyna Kreft
dr Robert Szulc
dr n. med. Anna Jurska-Jaśko
dr n. med. Ewa Zdybel
dr n. med. Hanna Zygmunt
dr n. med. Kamila Mitrosz
dr n. med. Piotr Chaniecki

REFERENCJE

Nasze słowa o doświadczeniu w leczeniu mogą być niewystarczające. Dlatego oddajemy głos naszym Pacjentom. Ich zaufanie i opinie są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że jesteście, wracacie i polecacie nasze placówki najbliższym. Dziękujemy.

„Jestem pod wrażeniem wnikliwego badania. Do tego piękne oprawki i idealnie dobrane szkła w dobrej cenie. Dziękuję bardzo mocno i będę polecać!”

-Marta Nosowicz-

„Leczenie jaskry u doktora Szulca na najwyższym poziomie – wiem bo doświadczyłem kosztownych wyjazdów do Warszawy i Poznania, na szczęście już nie muszę nigdzie jeździć:).”

-Adam Krajewski-

„Polecam z całego serca. Miałam styczność z tą Panią okulistką jako małe dziecko, a teraz ta Pani leczy mojego syna. Wszystko fachowo sprawdzane i pod każdym względem.”

-Kam 1990-

0
lat doświadczenia
0
przyjętych pacjentów
0
placówki okulistyczne
0
specjalistów

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, wybierz dogodny dla Ciebie termin wizyty i umów się na wizytę całkowicie online.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ