Clinica Dr Szulc

To miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twój wzrok.

Clinica Dr Szulc

Nowoczesna poradnia okulistyczna i salon optyczny dla dorosłych i dzieci.
Pełna diagnostyka jaskry i chorób oczu w jednym miejscu.
Tomografie: HRT III, GDx, OCT, elektrofizjologia oka, elektroretinografie ERG, USG oka, komputerowe pole widzenia, angiografia, laseroterapie jaskry, zaćmy, chorób siatkówki oraz zabiegi estetyczne i chirurgia powiek.

Clinica Dr Szulc istnieje na rynku medycznym od 2001 roku. Od początku istnienia naszej działalności poszerzamy zakres świadczonych usług, a także stawiamy na ich wysoką jakość poprzez indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki doświadczonej kadrze medycznej i nowoczesnej aparaturze jesteśmy w stanie zapewnić leczenie i diagnostykę na najwyższym poziomie w jednym miejscu.

Wartości Clinica Dr Szulc

Od początku działalności firmie przyświecała idea rozwoju w kierunku metod wczesnej diagnostyki i leczenia jaskry. Dzięki specjalistycznej aparaturze jaskrowej na przestrzeni kilkunastu lat z leczenia w naszych poradniach korzysta kilkadziesiąt tysięcy pacjentów, a lekarze zdobywali i zdobywają bezcenną praktykę i doświadczenie.
Naszą domeną jest wczesne wykrywanie i leczenie najgroźniejszej choroby układu wzroku – jaskry. Prowadzimy pacjentów ze wszelakimi schorzeniami okulistycznymi. Wykonujemy zabiegi metodami laserowymi, chirurgicznymi oraz plazmą. Przeprowadzamy również zabiegi iniekcji doszklistkowych preparatów anty-VEGF.
Clinica Dr Szulc funkcjonuje od 2001 roku z inicjatywy lekarza okulisty dr Roberta Szulca. To 19 lat doświadczenia, to kadra wykwalifikowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, to miejsce, w którym dbamy o pacjentów profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

REFERENCJE

Nasze słowa o doświadczeniu w leczeniu mogą być niewystarczające. Dlatego oddajemy głos naszym Pacjentom. Ich zaufanie i opinie są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że jesteście, wracacie i polecacie nasze placówki najbliższym. Dziękujemy.

“Jestem pod wrażeniem dokładnego badania. Do tego piękne oprawki i idealnie dobrane szkła w dobrej cenie.”
“Polecam z całego serca. Jako dziecko sama byłam pacjentką, a teraz przychodzę tu z moim synem.”
“Leczenie jaskry u dr Szulca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Miła obsługa, pełen profesjonalizm.”
0
lat doświadczenia
0
przyjętych pacjentów
0
placówki okulistyczne
0
specjalistów

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, wybierz dogodny dla Ciebie termin wizyty i umów się na wizytę całkowicie online.