Lekarz okulista
dr n. med. Ewa Zdybel

lekarz okulista ewa zdybel

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (Gdański Uniwersytet Medyczny) w 1994 roku. Oba stopnie specjalizacji w dziedzinie okulistyki uzyskała w Klinice Chorób Oczu Akademii Medycznej w Gdańsku. Przez 10 lat prowadziła pracownię angiografii fluoresceinowej i laseroterapii w Regionalnym Centrum Diabetologii i Nadciśnienia Tętniczego w Gdańsku.

W 2002 roku obroniła pracę doktorską p.t. „Laseroterapia siatkówki w cukrzycy typu 2 z współistniejącym nadciśnieniem tętniczym”.

Uzyskała certyfikat Retinopathy Grading Centre przy Imperial College of Science, Technology and Medicine w Londynie; stypendium pod auspicjami UNESCO i ‘Oreal „Dla Kobiet i Nauki”, certyfikaty diagnostyki OCT, USG, Angiografii, zabiegów okulistycznych i odbyła kursy z zakresu medycyny estetycznej (oculoplastic surgery). Uczestniczy i prowadzi na bieżąco szkolenia okulistyczne, a także należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz jest honorowym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Diagnostyka chorób oczu

Iniekcja preparatów anty VEGT

Dr Ewa Zdybel zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób siatkówki za pomocą laseroterapii (fotokoagulacja, terapia mikropulsowa), iniekcją wewnątrzgałkowych preparatów anty VEGF oraz badaniami OCT, autofluorescencją czy elektrofizjologią układu wzrokowego, wykonując badania wzrokowych potencjałów wywołanych i elektroretinografii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do umawiania się na wizyty, badania diagnostyczne i zabiegi. Zachcęcamy do zadawania pytań.