Lekarz okulista
dr n. med. Kamila Mitrosz

lekarz okulista kamila mitrosz

W 2008 ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku, w 2016 roku obroniła pracę doktorską pt. „Zastosowanie Spektralnej Optycznej Koherentnej Tomografii (SOCT) do oceny siatkówki u pacjentów przed i po operacji witrektomii tylnej wykonywanej z powodu odwarstwienia siatkówki oka”. W 2017 roku uzyskała specjalizację z okulistyki.

W trakcie studiów prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami. Otrzymywała stypendia naukowe oraz odbywała staże, m.in. w Barcelonie, Hadze i Stambule. Jest autorką publikacji w czasopismach branżowych.

Operacje i leczenie zaćmy

Dr n. med. Kamila Mitrosz specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu pacjentów z chorobami odcinka przedniego i tylnego oka, jak: zaćma, retinopatia cukrzycowa, zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem (AMD) oraz jaskrą.

Laseroterapia chorób oczu

Pani doktor wykonuje szerokie spektrum badań diagnostycznych, jak: Angiografia Fluoresceinowa (AFL/FLA), pachymetrię (pomiar grubości rogówki), badanie USG gałki ocznej oraz laseroterapie w chorobach oczu: YAG Irydotomia, YAG Kapsulotomia, Selektywna Trabekuloplastyka Laserowa SLT, laseroterapie siatkówki oraz MPLT.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do umawiania się na wizyty, badania diagnostyczne i zabiegi. Zachcęcamy do zadawania pytań.