Korekta powiek górnych

Operacja plastyczna powiek górnych

Kobieta, 52 lat z Tczewa

Powieki często mogą być pierwszym obszarem twarzy, na którym pojawiają się oznaki starzenia. Na górnych powiekach rozwija się nadmiar zwisającej skóry, co powoduje opadanie i zaciemnianie powiek. Powstające worki pod oczami i mogą sprawić, że powieki będą wyglądać na opuchnięte i zmęczone. Te naturalne oznaki starzenia mogą często powodować rozdźwięk między tym jak się czujemy, a tym jak wyglądamy.

Typowa plastyka powiek, zwykle wykonywana w trybie ambulatoryjnym, trwa około 2 godzin. Co więcej pacjent tego samego dnia wraca do domu. Wykonanie zabiegu przez specjalistów gwarantuje, że zabieg przywróci oczom młodzieńczy i energiczny wygląd przy zachowaniu naturalnej estetyki.

korekta opadania powiek

Powieki górne korekcja

Konsultacja

Pacjentka czuła, że ​​cały czas wygląda na zmęczoną, a jej oczy sprawiają, że wygląda na starszą niż jest. Jej celem było wyglądać bardziej naturalnie, ale co najważniejsze, pacjentka chciała poprawić swój obszar widzenia. Podczas konsultacji okulistycznej w Clinica Dr Szulc, lekarz okulista dr Anna Jurska-Jaśko zadecydowała o przeprowadzeniu plastyki powiek górnych.

korekta opadających powiek cenaoperacja opadających powiek cena

Dzień zabiegu 

W dniu operacji plastycznej powiek górnych pacjentka zgłosiła się do naszej kliniki okulistycznej w Sopocie. Operacja trwała całe 2 godziny. Po zabiegu pacjentka mogła wrócić do domu z minimalnym obrzękiem. Tydzień później pacjentka wróciła do naszej kliniki na zdjęcie szwów. Zabieg na opadające powieki został wykonany prywatnie.

Zdjęcia pooperacyjne zostały zrobione zaledwie miesiąc po operacji powiek. Pacjentka wyrażała pełne zadowolenie z wykonanego zabiegu. Poprawił się jej komfort życia i obszar widzenia. Do pełnego zejścia opuchlizny potrzeba około 3 miesięcy. Nacięcia będą blednąć do 6 miesięcy.

Czas trwania zabiegu:
90-160 minut (w niektórych przypadkach dłużej)

Znieczulenie: 
miejscowe

Okres rekonwalescencji: 
7-14 dni (w niektórych przypadkach dłużej)

Ściągnięcie szwów: 
zazwyczaj w siódmym dniu po zabiegu

Pierwsze efekty: 
Po upływie ok. 10 dni

Cena: 
od 3400 zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje korekta powiek
lub gdzie zrobić zabieg, operacje powiek, zapraszamy do kontaktu.