Polityka Prywatności

Polityka Prywatności opisuje zasady kliniki Dr Szulc, Grunwaldzka 47, Pomorskie 81-754, Polska, e-mail: rejestracja@clinicadrszulc.pl, telefon: 501 643 040, dotyczące zbierania, używania i ujawniania Twoich informacji, które zbieramy podczas korzystania z naszej strony internetowej (https://clinicadrszulc.pl/). Poprzez dostęp lub korzystanie z Usługi, wyrażasz zgodę na zbieranie, używanie i ujawnianie Twoich informacji zgodnie z niniejszą Polityką Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o nie korzystanie z Usługi.

Możemy modyfikować tę Politykę Prywatności w dowolnym czasie bez wcześniejszego powiadomienia i opublikujemy zaktualizowaną wersję na stronie Usługi. Zmieniona polityka będzie obowiązywać przez 180 dni od daty opublikowania, a Twoje dalsze korzystanie z Usługi po tym okresie będzie oznaczać akceptację zaktualizowanej Polityki Prywatności. Dlatego zalecamy regularne przeglądanie tej strony.

 

Jak Używamy Twoich Informacji

Będziemy używać informacji, które zbieramy o Tobie, w następujących celach:

  • Marketing/Promocje
  • Informacje Administracyjne
  • Ukierunkowana reklama

Jeśli chcemy użyć Twoich informacji w jakimkolwiek innym celu, poprosimy o Twoją zgodę i użyjemy informacji tylko po uzyskaniu Twojej zgody, a następnie tylko w celu(ych), na które zgoda została udzielona, chyba że obowiązuje nas coś innego na mocy prawa.

 

Jak Dzielimy Się Twoimi Informacjami

Nie będziemy przekazywać Twoich danych osobowych żadnej trzeciej stronie bez uzyskania wcześniejszej zgody, z wyjątkiem ograniczonych okoliczności opisanych poniżej:

  • Usługi reklamowe
  • Agencje marketingowe
  • Analizy
  • Zbieranie i przetwarzanie danych

Wymagamy od takich stron trzecich korzystania z przekazywanych im danych osobowych tylko w celu, dla którego zostały przekazane, i nie zatrzymywania ich dłużej, niż jest to konieczne do realizacji tego celu. Możemy również ujawnić Twoje dane osobowe w przypadku: (1) przestrzegania obowiązującego prawa, regulacji, nakazu sądowego lub innego procesu prawnego; (2) egzekwowania umów zawartych z nami, w tym niniejszej Polityki Prywatności; lub (3) odpowiadania na zarzuty naruszenia praw osób trzecich. Jeśli Usługa lub nasza firma zostanie połączona lub przejęta przez inną firmę, Twoje informacje będą jednym z aktywów przekazywanych nowemu właścicielowi.

 

Twoje Prawa

W zależności od obowiązującego prawa możesz mieć prawo dostępu, poprawienia, usunięcia lub otrzymania kopii swoich danych osobowych, ograniczenia lub sprzeciwu wobec aktywnej obróbki Twoich danych, poproszenia nas o przekazanie (przeniesienie) Twoich informacji osobowych innej jednostce, wycofania zgody udzielonej nam na przetwarzanie Twoich danych, prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego i inne prawa wynikające z obowiązującego prawa. Aby skorzystać z tych praw, możesz napisać do nas na adres rejestracja@clinicadrszulc.pl. Odpowiemy na Twoje żądanie zgodnie z obowiązującym prawem.

Zauważ, że jeśli nie zezwalasz nam na zbieranie lub przetwarzanie wymaganych informacji osobowych lub wycofujesz zgodę na przetwarzanie ich w celu ich pozyskania, możesz nie być w stanie uzyskać dostępu lub korzystać z usług, dla których te informacje były zbierane.

 

Ciasteczka itp.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak korzystamy z tych technologii śledzenia i jakie masz możliwości w związku z tymi technologiami, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Cookies.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoich informacji jest dla nas ważne, i będziemy stosować rozsądne środki bezpieczeństwa, aby zapobiec utracie, nadużyciu lub nieautoryzowanej zmianie Twoich informacji pod naszą kontrolą. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę inherentne ryzyko, nie możemy zagwarantować absolutnego bezpieczeństwa, i w konsekwencji nie możemy zapewnić lub gwarantować bezpieczeństwa żadnych informacji, które przesyłasz nam, a robisz to na własne ryzyko.

 

Skarga / Inspektor Ochrony Danych

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy dotyczące przetwarzania Twoich informacji dostępnych u nas, możesz wysłać e-mail do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres Clinica Dr Szulc, Grunwaldzka 47, e-mail: rejestracja@clinicadrszulc.pl. Będziemy rozpatrywać Twoje obawy zgodnie z obowiązującym prawem.